Facet5

Najbardziej wszechstronny, nowoczesny, rzetelny i precyzyjny system pomiaru potencjału pracowników

Zamów swój raport osobowości zawodowej Facet5

Proszę o kontakt w sprawie warunków otrzymania raportu z badania osobowości Facet5 dla mnie i/lub pracowników mojej firmy.

2 + 6 =

Zapisz się BEZPŁATNIE na webinar informacyjny, podczas którego dowiesz się
jak wkorzystać Facet5 u siebie w firmie:

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Opis webinaru: Facet5 - potęga osobowości w biznesie

Facet5 to pierwszy w Europie system on-line udostępniający narzędzia psychometryczne opracowane dla potrzeb biznesu w oparciu o model Wielkiej Piątki oraz psychologię pozytywną.

System ten działa w pełni on-line, jest dostępny w 32 językach, posiada 42 grupy normatywne (w tym normę polską opracowaną dla ponad 7.500 dorosłych osób pracujących w polskich firmach). Można z niego generować ponad 20 różnych rodzajów raportów wspierających rozpoznawanie mocnych stron pracowników oraz zarządzanie ich rozwojem.

Przewagą Facet5 jest to, że został on opracowany wyłącznie dla potrzeb biznesu z myślą o rzetelności, wygodzie, łatwości i szybkości użytkowania. Użytkownicy tego systemu mogą wykorzystywać wyniki badań osobowości zawodowej na każdym poziomie organizacji podczas projektowania i wdrażania procesów rozwojowych.

Jeżeli jesteś:

  • Specjalistą HR,
  • Trenerem / Coachem,
  • Liderem / Menedżerem,
zapisz się BEZPŁATNIE na webinar, na którym dowiesz się więcej czym jest badanie osobowości Facet5, oraz jak najlepiej wykorzystać je w swojej firmie lub u swoich klientów.
W dzień wydarzenia otrzymasz link do pokoju webinarowego, na którym odbędzie się spotkanie.

Na naszych szkoleniach mieliśmy przyjemność gościć
Pracowników, Współpracowników oraz Partnerów następujących Firm*:

* Wszelkie marki handlowe i/lub zastrzeżone znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli a zostały wykorzystane tutaj jedynie w celach informacyjnych.

Pin It on Pinterest

Share This