Zaznacz stronę

System do obsługi klientów

ProFlow

#ProFlow

Czym jest ProFlow?

ProFlow to ticketowy system CRM, stworzony z myślą o zwiększaniu zysków i obniżaniu kosztów prowadzenia działalności. Posiada funkcje, które pozwalają zarządzać korespondencją e-mailową, weryfikować skuteczność działań zespołu oraz automatyzować powtarzające się czynności. Skutecznie optymalizuje koszty firmy i zwiększa jej konkurencyjność na rynku.

ProFlow to kompleksowe narzędzie, które nie tylko usprawnia obsługę klienta, ale także wpływa korzystnie na efektywność pracy całego przedsiębiorstwa. Dzięki funkcjom automatyzacji, dostosowaniu do specyfiki biznesu oraz łatwości obsługi, ProFlow staje się niezbędnym elementem w arsenale firm dążących do doskonałej obsługi klienta i skutecznego zarządzania czasem oraz procesami biznesowymi.

Dla kogo jest ProFlow?

Właściciele firm

W zarządzaniu firmą bez wątpienia sprawdzi się system, który pomoże przypilnować terminów, przyspieszy obsługę klientów, uwalniając tym samym czas na inne czynności. W relacji z pracownikami pomoże skutecznie delegować zadania, kontrolować ich wykonywanie oraz zachować ciągłość obsługi zleceń na wypadek ich nieobecności.

Zarządzający zespołami

Zarządzając zespołem osób, mnóstwo czasu pochłania rozdzielanie zadań i kontrola ich wykonywania. ProFlow zminimalizuje ryzyko popełniania błędów przez pracowników, nada określone priorytety zadaniom i pomoże przy generowaniu raportów z codziennego dnia pracy.

Managerowie działów lub projektów

Śledzenie postępów prac, aktualizacja zadań w trakcie ich realizacji, dotrzymywanie terminów oraz odpowiedzialność pracownika za powierzone zadanie to elementy, które towarzyszą w pracy każdemu managerowi. ProFlow, dzięki wbudowanym domyślnie funkcjom, pozwoli na realizację zadań w krótszym czasie, dopilnowanie wykonalności zadań na każdym etapie i zadba o raport z dnia pracy.

Chcesz sprawdzić jak ProFlow usprawni pracę w Twojej firmie?

Zapraszamy do analizy: