Sprzedawaj mądrzej, zarabiaj więcej!

Czyli sprawdzone i skuteczne techniki, dzięki którym zwiększysz zyski ze sprzedaży.

Sprzedaż to skomplikowany, niełatwy ale bardzo ciekawy proces. Co zrobić, by przebiegał on sprawnie, przy zużyciu minimum energii, osiągając jednocześnie maksymalizację efektów? Czy jest to w ogóle możliwe?

Na te oraz wiele innych pytań uzyskasz odpowiedź, jeżeli weźmiesz udział w naszych warsztatach:

Sprzedawaj mądrzej, zarabiaj więcej!

Skorzystaj z możliwości rozwinięcia swoich umiejętności sprzedażowych w bardzo szerokim kontekście.

Dajemy pole do doświadczania umiejętności sprzedażowych, testowania proponowanych rozwiązań oraz popełniania błędów, gdyż na sali szkoleniowej jest na to miejsce. Wszystko po to, by przygotować się do działania w realnych sytuacjach biznesowych. Cel jest jeden: sprawdzone i skuteczne techniki, które poznasz na szkoleniu zaczniesz wykorzystywać w sposób optymalny, co przełoży się na wzrost zysków ze sprzedaży produktów i usług, które masz w swojej ofercie.

Dlaczego warto?

 1. Podczas szkolenia będziemy wykorzystywać przykłady i ćwiczenia oraz trenować umiejętności bazując przede wszystkim na Kliencie, z jakim mają do czynienia Uczestnicy szkolenia.
 2. Znakomitą większość wiedzy, technik i metod wdrażanych w czasie szkolenia opieramy na sprawdzonych metodykach oraz czerpiemy własnego doświadczenia.
 3. Dla nas liczy się Twój sukces i jemu podporządkowujemy nasze działania – zarówno te na sali szkoleniowej, jak również po jego zakończeniu. Dzięki współpracy z nami Klienci odnotowują wzrosty skuteczności swoich działań sięgające nawet kilkudziesięciu procent w pierwszym kwartale po szkoleniu.
 4. Uczestnicy warsztatów w czasie ich realizacji bardzo często odwołują się do własnych doświadczeń i sytuacji przenoszonych z ich środowiska biznesowego, abyśmy pracowali na ich konkretnych i realnych przykładach z ich własnych obserwacji.
 5. Praca z nami nie kończy się na wyjściu Uczestników ze Sali szkoleniowej! Każdy z nich po ukończeniu szkolenia dostaje możliwość konsultacji z trenerem prowadzącym szkolenie (telefonicznie lub on-line) w celu dalszego rozwijania swoich umiejętności.

Grupa docelowa

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zawodowo związanych ze sprzedażą produktów i usług (począwszy od sprzedawców w branży finansowej, medycznej, farmaceutycznej, motoryzacji, po hotelarstwo i gastronomię, HoReCa, branżę usług eventowych, usługi reklamowe i pokrewne), które chcą zdobyć lub rozwinąć swoje umiejętności z zakresu sprzedaży, strategii sprzedażowych, prowadzenia spotkania z Klientem, komunikacji, radzenia sobie z obiekcjami.

Chcesz zapanować nad swoją sprzedażą, zwiększać jej efektywność oraz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

„Sprzedawaj mądrzej, zarabiaj więcej!” to szkolenie idealne dla:

 • sprzedawców stacjonarnych (m.in. branże: finansowa, medyczna, farmacja, motoryzacja, hotelarstwo, gastronomia, HoReCa, usługi eventowe, reklamowe i pokrewne),
 • mobilnych przedstawicieli handlowych (m.in. branże: finansowa, medyczna, farmacja, motoryzacja, hotelarstwo, gastronomia, HoReCa, usługi eventowe, reklamowe i pokrewne),
 • właścicieli firm działających w branżach: finansowej, medycznej, farmacji, motoryzacji, hotelarstwie, gastronomii, HoReCa, usługach eventowych, reklamowych i pokrewnych,
 • członków i kierowników zespołów sprzedażowych,
 • pracowników działów wsparcia sprzedaży, obsługi Klienta oraz telesprzedaży.
b

Czym będziemy się zajmować?

 1. Poznaj swojego Klienta!
  Stosując się do naszych wskazówek znajdziesz odpowiedź na pytanie: Dlaczego Klient miałby chcieć od Ciebie kupić to, co chcesz mu sprzedać?
 2. Czy zawsze Klient tańczy tak jak mu zagrasz?
  Dowiesz się jak bezboleśnie wykorzystać w sprzedaży elementy wywierania wpływu społecznego.
 3. Kto pyta – ten rządzi!
  Wszyscy sprzedawcy wiedzą, że trzeba umiejętnie zadawać pytania? Dlaczego zatem tylko nieliczni to robią? A Ty?
 4. Klient wszystko słyszy.
  Naucz się wystrzegać zwrotów-pułapek, które mogą zapędzić niejednego sprzedawcę w kozi róg. Poznaj słowa-klucze, które Ci pomogą sprzedawać lepiej.
 5. Kiedy Klient mówi: „nie!”
  Poznasz i przećwiczysz techniki, dzięki którym osłabisz min. 90% obiekcji Klienta.
 6. KoDy, dzięki którym zaczniesz sprzedawać więcej!
  Poznasz 2 skuteczne wskazówki, dzięki którym zaobserwujesz wzrost sprzedaży o min. 10% – natychmiast po zastosowaniu!
 7. Zjeść ciastko i mieć ciastko!
  Jak skutecznie zamykać sprzedaż, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu?
}

Informacje organizacyjne

 • szkolenie trwa 1 dzień (8h),
 • pracujemy na sali szkoleniowej w godzinach: 10:00-18:00,
 • aby maksymalnie dopasować zawartość merytoryczną do Uczestników, przed warsztatami skontaktujemy się z nimi, by jeszcze bardziej poznać ich oczekiwania,
 • szkolenie ma charakter warsztatowy i będzie realizowane przez naszego doświadczonego trenera – praktyka sprzedaży,
 • minimalna liczba Uczestników niezbędna do realizacji szkolenia: 8 osób.

Cele szkolenia

Nabycie lub rozwinięcie umiejętności związanych z:

 • prowadzeniem procesu sprzedaży i zarządzaniem sprzedażą,
 • poznaniem sposobów na doprowadzenie do sytuacji, że to Klient będzie chciał kupić od Ciebie, to co będziesz chciał mu sprzedać,
 • radzeniem sobie z obiekcjami Klienta,
 • pokonaniem lęku przed kontaktem z Klientem,
 • optymalizacją procesów sprzedażowych.
i

Każdy z Uczestników otrzymuje

 • Podręcznik szkoleniowy zawierający kompletne materiały szkoleniowe.
 • Szablony wykorzystywane podczas szkolenia.
 • Udział w warsztatach wzbogacony o przerwy kawowe oraz obiad/lunch.
 • Imienny Certyfikat ukończenia szkolenia w wersji drukowanej.

Metodologia

Pracujemy wykorzystując Model SET® – model pracy edukacyjnej z grupą szkoleniową lub w relacji indywidualnej. Wykorzystuje najlepsze znane modele nauczania, systematyzuje je i precyzyjnie rozkłada nacisk na najważniejsze z punktu widzenia procesu uczenia się akcenty.

Wykorzystywana metodologia wsparta jest bogatym doświadczeniem własnym trenera prowadzącego, aby jeszcze bardziej wzmocnić realizowane podczas warsztatów treści.

W zależności od oczekiwań Uczestników do wyboru są
następujące warianty udziału w Warsztatach:

Powyższe ceny w PLN są wartościami netto/brutto (VAT zw.) i dotyczą udziału w szkoleniu dla 1 Uczestnika. Min. liczba Uczestników niezbędna do realizacji szkolenia w formule stacjonarnej: 8 osób (nie dotyczy szkolenia online).

Lubisz negocjować warunki? Zapraszamy do kontaktu: biuro@strefaszkolen.com

Zapraszamy do kontaktu:

8 + 2 =

Na naszych szkoleniach mieliśmy przyjemność gościć
Pracowników, Współpracowników oraz Partnerów następujących Firm*:

* Wszelkie marki handlowe i/lub zastrzeżone znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli a zostały wykorzystane tutaj jedynie w celach informacyjnych.

Pin It on Pinterest

Share This