Warsztaty online

Zostań Mistrzem Sprzedaży Telefonicznej

czyli co zrobić, by telefon został najlepszym przyjacielem każdego sprzedawcy!

#zostanmistrzemsprzedazytelefonicznej #zmst

Czy wiesz, że aż 68% Klientów w Polsce wybiera rozmowę telefoniczną ze sprzedawcą, jako preferowaną formę kontaktu?
Źródło: Raport „Klient w Świecie Cyfrowym”, ©2016 PwC Polska Sp. z o.o.

Dlaczego zatem tylko 2-5% rozmów telefonicznych kończy się sukcesem? My to wiemy i mamy na to rozwiązanie!

Zapraszamy na warsztaty ONLINE:

Zostań mistrzem sprzedaży telefonicznej

zostań mistrzem sprzedaży telefonicznej

Sukces sprzedażowy nie zależy tylko i wyłącznie od umiejętności sprzedażowych każdego handlowca. Jest bowiem cały szereg innych, bardzo ważnych elementów, które każdy sprzedawca powinien wziąć pod uwagę. Jednym z nich jest umiejętność doprowadzenia do sytuacji, w której będzie komu sprzedawać. Pytanie tylko, w jaki sposób to zrobić, by osiągnąć najlepsze efekty.

Podczas warsztatów dajemy pole do doświadczania umiejętności sprzedażowych, testowania proponowanych rozwiązań oraz popełniania błędów. Wszystko po to, by przygotować Cię do działania w realnych sytuacjach biznesowych, by w rezultacie telefoniczna sprzedaż Twoich produktów lub usług była wykorzystywana w Twoim biznesie w sposób optymalny.

Dlaczego warto?

 1. Podczas szkolenia będziemy wykorzystywać przykłady i ćwiczenia oraz trenować umiejętności bazując przede wszystkim na Kliencie poszukującym rozwiązań tożsamych z tymi, z jakimi mają do czynienia Uczestnicy szkolenia.
 2. Znakomitą większość wiedzy, technik i metod wdrażanych w czasie szkolenia opieramy na sprawdzonych metodykach oraz czerpiemy własnego doświadczenia.
 3. Dla nas liczy się Twój sukces i jemu podporządkowujemy nasze działania – zarówno te podczas szkolenia, jak również po jego zakończeniu. Dzięki współpracy z nami nasi Klienci odnotowują wzrosty skuteczności swoich działań sięgające nawet kilkudziesięciu procent w pierwszym kwartale po szkoleniu.
 4. Uczestnicy warsztatów w czasie ich realizacji bardzo często odwołują się do własnych doświadczeń i sytuacji przenoszonych z ich środowiska biznesowego, abyśmy pracowali na ich konkretnych i realnych przykładach z ich własnych obserwacji.
 5. Praca z nami nie kończy się na wyjściu z wirtualnego pokoju szkoleniowego! Każdy z Uczestników po ukończeniu szkolenia dostaje możliwość konsultacji z trenerem prowadzącym szkolenie (telefonicznie lub on-line) w celu dalszego rozwijania swoich umiejętności.

Grupa docelowa

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zawodowo związanych z telemarketingiem i sprzedażą, które chcą zdobyć lub rozwinąć swoje umiejętności z zakresu sprzedaży, strategii sprzedażowych, budowania relacji z Klientem, komunikacji oraz radzenia sobie z obiekcjami.

Chcesz nauczyć się wykorzystywać telefon do skutecznej sprzedaży Twoich produktów lub usług? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

„Zostań mistrzem sprzedaży telefonicznej” to szkolenie idealne dla:

 • sprzedawców stacjonarnych i mobilnych,
 • przedstawicieli handlowych,
 • właścicieli małych i średnich firm, sklepów, salonów oferujących różnego rodzaju produkty lub usługi możliwe do sprzedaży przez telefon,
 • członków i kierowników zespołów sprzedażowych,
 • pracowników działów wsparcia sprzedaży, obsługi Klientamarketingu oraz telesprzedaży.
b

Czym będziemy się zajmować?

 1. Kim jest Twój Klient?
  Stosując się do naszych wskazówek nauczysz się komunikować w zależności od rodzaju sprzedaży, którą realizujesz u siebie w firmie (B2B/B2C) wykorzystując także Twoje przewagi konkurencyjne.
 2. Czy zawsze Klient tańczy tak jak mu zagrasz?
  Dowiesz się dlaczego Klient raz kupuje, a raz nie oraz jak tą wiedzę wykorzystać w celu zwiększania efektywności rozmów telefonicznych.
 3. Co można sprzedać przez telefon?
  Czy Twój produkt lub usługa jest możliwa do sprzedaży przez telefon? A może sprzedajesz tylko spotkanie z Klientem (na żywo lub online)?
 4. Budowę zaczynaj od solidnych fundamentów.
  Jak stworzyć optymalny model i strukturę skutecznej rozmowy telefonicznej?
 5. Klient wszystko słyszy.
  Naucz się wystrzegać zwrotów-pułapek, które mogą zapędzić niejednego sprzedawcę w kozi róg. Poznaj słowa-klucze, które Ci pomogą sprzedawać lepiej przez telefon.
 6. Uważaj na błędy.
  Poznasz 3 kluczowe błędy popełniane w sprzedaży telefonicznej.
 7. Dźwignie na dobry start.
  Dowiesz się, w jaki sposób przykuć uwagę Klienta podczas rozmowy telefonicznej, aby nie rozłączył się po kilku sekundach.
 8. Kto pyta ten rządzi!
  Nauczysz się jak umiejętnie zadawać Klientowi pytania, by uzyskać od niego niezbędne informacje.
 9. Kiedy Klient mówi: „nie!”
  Poznasz i przećwiczysz techniki, dzięki którym osłabisz min. 90% obiekcji Klienta.
}

Informacje organizacyjne

 • szkolenie trwa 6h,
 • pracujemy w wirtualnym pokoju szkoleniowym w godzinach: 10:00-16:00,
 • aby maksymalnie dopasować zawartość merytoryczną do Uczestników, przed warsztatami skontaktujemy się z nimi, by jeszcze bardziej poznać ich oczekiwania,
 • szkolenie ma charakter warsztatowy i będzie realizowane przez naszego doświadczonego trenera – praktyka sprzedaży telefonicznej,
 • brak minimalnej liczby Uczestników niezbędnej do realizacji szkolenia.

Cele szkolenia

Nabycie lub rozwinięcie umiejętności związanych z:

 • pozyskiwaniem nowych potencjalnych Klientów na oferowane przez siebie produkty bądź usługi,
 • wykorzystaniem telefonu do sprzedaży lub umawiania spotkań z Klientami,
 • radzeniem sobie z obiekcjami Klienta oraz ich wykorzystywaniem na swoją korzyść,
 • pokonywaniem lęku przed dzwonieniem,
 • eliminacją przeszkód w wykorzystywaniu telefonu do sprzedaży lub umawiania spotkań z Klientami oraz potencjalnymi Klientami na oferowane przez siebie produkty bądź usługi,
 • optymalizacją procesu sprzedaży telefonicznej.
i

Każdy z Uczestników otrzymuje

 • Udział w Warsztatach realizowanych na wirtualnej sali szkoleniowej (6h).
 • Podręcznik szkoleniowy zawierający kompletne materiały szkoleniowe w wersji drukowanej lub elektronicznej – w zależności od wybranego wariantu szkolenia.
 • Szablony wykorzystywane podczas szkolenia w wersji elektronicznej.
 • Imienny Certyfikat ukończenia szkolenia w wersji drukowanej lub elektronicznej – w zależności od wybranego wariantu szkolenia.

Metodologia

Pracujemy wykorzystując Model SET® – model pracy edukacyjnej z grupą szkoleniową lub w relacji indywidualnej. Wykorzystuje najlepsze znane modele nauczania, systematyzuje je i precyzyjnie rozkłada nacisk na najważniejsze z punktu widzenia procesu uczenia się akcenty.

Wykorzystywana metodologia wsparta jest bogatym doświadczeniem własnym trenera prowadzącego, aby jeszcze bardziej wzmocnić realizowane podczas warsztatów treści.

W zależności od oczekiwań Uczestników do wyboru są
następujące warianty udziału w Warsztatach:

Powyższe ceny w PLN są wartościami netto/brutto (VAT zw.) i dotyczą udziału w szkoleniu dla 1 Uczestnika.

Lubisz negocjować warunki? Zapraszamy do kontaktu: biuro@strefaszkolen.com

Zapraszamy do kontaktu:

3 + 1 =

Na naszych szkoleniach mieliśmy przyjemność gościć
Pracowników, Współpracowników oraz Partnerów następujących Firm*:

* Wszelkie marki handlowe i/lub zastrzeżone znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli a zostały wykorzystane tutaj jedynie w celach informacyjnych.

Pin It on Pinterest

Share This