Zaznacz stronę

Projekt

Lepszy start z kompetencjami 4K

#LepszyStart #Kompetencje4K #InwestorJa #Bolesławiec #EmpiriaIWiedza

Szanowna Młodzieży,

W dzisiejszym dynamicznym i globalnym świecie, stoicie przed wyzwaniami, które wymagają często od Was nowatorskiego podejścia i umiejętności adaptacji. Oprócz tradycyjnej wiedzy teoretycznej, istotne jest rozwijanie umiejętności praktycznych i miękkich, które przekładają się na sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Kompetencje 4K (kreatywność, kooperacja, komunikacja oraz krytyczne myślenie) są kluczowymi umiejętnościami, które pozwolą Wam odnaleźć się w coraz bardziej wymagającym środowisku. Niestety, szkoły często nie dostarczają wystarczających możliwości rozwijania tych kompetencji, dlatego warto samodzielnie inwestować w ich rozwój.

Jedną z takich możliwości jest udział w Projekcie „Lepszy start z kompetencjami 4K”. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z jego szczegółami oraz wzięcia udziału.

Jarosław Pudełek

Prezes Zarządu, Fundacja Strefa Szkoleń

Projekt ZAKOŃCZONY.

Poznaj szczegóły:

Ten projekt był dla Ciebie jeśli:

Z

byłeś uczniem jednej z bolesławieckich szkół ponadpodstawowych

Z

chciałeś rozwinąć swoje kompetencje 4K (komunikacja, krytyczne myślenie, kooperacja, kreatywność)

Z

chciałeś wzbogacić swoje CV o imienny certyfikat budujący Twoją przyszłą wartość na rynku pracy

Z

dysponowałeś łącznie 6 godzinami lekcyjnymi w okresie od października do grudnia 2023 r., które mogłeś efektywnie zainwestować w swój rozwój

Projekt w liczbach:

uczestników

szkół ponadpodstawowych

warsztatów tematycznych

Co zyskałeś biorąc udział w projekcie?

Z

rozwój kompetencji 4K (komunikacja, krytyczne myślenie, kooperacja, kreatywność), dzięki udziałowi w 4 warsztatach tematycznych zorganizowanych w Twojej szkole:

1. Komunikować się – jasne TAK, tylko jak?
2. Kooperacja i współpraca – czy to się opłaca?
3. Krytyczne myślenie – refleksja na co dzień.
4. Kreatywność – jak rozwijać bycie twórczym i innowacyjnym?

Z

zestaw materiałów rozwojowych i ćwiczeń w formie drukowanej oraz do pobrania w wersji elektronicznej za pomocą QR kodu

Z

imienny certyfikat potwierdzający udział w programie rozwijającym kompetencje

Z

dostęp do wiedzy eksperta prowadzącego z możliwością konsultacji podczas warsztatów

Z

możliwość zastosowania pozyskanej wiedzy dzięki zadaniom wdrożeniowym do zrealizowania po warsztatach

Ekspert, z którym spotkałeś się na warsztatach

Z wykształcenia mgr ekonomii. Z zamiłowania trener specjalizujący się w szkoleniach zarówno z zakresu kompetencji menedżerskich w organizacjach, planowaniu strategicznym, optymalizacji procesów i efektywności oraz innowacyjnym zarządzaniu sobą i innymi w oparciu o wartości jak i rozwoju kompetencji kluczowych uczniów. Jako coach ICC w nurcie holistycznym wspiera innych w ich rozwoju a swoja interdyscyplinarną wiedzę (w myśl filozofii Lean Thinking) wykorzystuje na co dzień w konsultacjach dotyczących ekonomi, ergonomii i usprawniania procesów.

Ukończył Systemową Szkołę InnerMasteringu®, studia podyplomowe na kierunku „Lean Management” wraz z certyfikatami PDCA Group i IDP Group. Jest również certyfikowanym: International MindSonar® Consultant, International Values Trainer & Consultant oraz Competence Navigator™ Advisio Consultant. Ukończył Szkołę Trenerów Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych „STOP”, Szkołę Coachingu (Pracownia NDO).

Obecnie realizuje się zawodowo jako trener, konsultant, coach. Jako menadżer ściśle współpracuje z firmami, organizacjami i JST.

Grzegorz Rutkowski

 

Jarosław Pudełek

Masz pytania?

Sprawdź, te zadawane najczęściej:

Ile trzeba było zarezerwować czasu na udział w projekcie?

Cały projekt trwał od października do grudnia 2023 r. W każdej ze szkół biorących udział w Projekcie odbywały się 4 warsztaty tematyczne – zgodnie z harmonogramem ustalonym z każdą ze szkół. Każdy warsztat trwał 1,5 godziny lekcyjnej. Trzeba zatem było zarezerwować łącznie 6 godzin lekcyjnych (w ciągu 3 miesięcy).

Ile kosztował udział w Projekcie?

Każdy z Uczestników Projektu mógł wziąć udział we wszystkich aktywnościach BEZPŁATNIE. Wszystko dlatego, że Projekt dofinansowany był przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „InwestorJa”.

Jak można było zgłosić chęć udziału w Projekcie?

Swój udział w Projekcie można było zgłosić na dwa sposoby:

  1. Poprzez deklaracje uczestnictwa w Projekcie w Sekretariacie szkół biorących udział w Projekcie lub,
  2. Zostawiając kontakt w formularzu kontaktowym na dole strony a Opiekun Projektu kontaktował się i przyjmował Twoje zgłoszenie.
Nie ma odpowiedzi na moje pytanie...

Nic prostszego! Wystarczy napisać do nas na kontakt@strefaszkolen.com a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Projekt zakończony. Chcesz dowiedzieć się o innych? Daj znać:

Zgoda

10 + 8 =