Menedżer czasu

Rzecz o sztuce budowania efektywności i zarządzania sobą w czasie

Czas jest tą cechą natury, która sprawia, że rzeczy nie dzieją się wszystkie na raz. Ostatnio czas chyba jednak nie funkcjonuje zbyt dobrze… – Anonim

Na czas patrzy się w bardzo różny sposób. Raz jest zasobem, raz celem, a raz tylko środkiem do jego osiągnięcia. Większość szkoleń i warsztatów dotyczących zarządzania czasem uwzględnia złożoność tego zjawiska, ale pomija coś innego: fakt, że każdy z nas też funkcjonuje w czasie.

Dlatego też podczas naszych warsztatów poznasz metody zarządzania sobą w czasie oraz sposoby ich wykorzystania zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Wszystko po to, aby z Twoich ust wybrzmiały słowa: od teraz mam więcej czasu, który wreszcie mogę wykorzystać tak, jak chcę!

Zapraszamy do udziału w warsztatach:

Menedżer czasu

Niezależnie od tego czy pracujesz samodzielnie, jesteś członkiem zespołu lub sam zarządzasz zespołem dużym czy małym, czy może w ogóle nikim nie zarządzasz oprócz siebie, zależy Ci zapewne na tym, by realizować swoje zadania w sposób skuteczny przy zaangażowaniu minimum wysiłku. Przynajmniej taką mam nadzieję, że tak jest… Nie jest to jednak sztuka prosta i łatwa, ale na pewno można ją opanować przy odrobinie dobrych chęci.

Wszystkie techniki, narzędzia i metody wykorzystywane podczas szkolenia dostosowywane są do indywidualnego zapotrzebowania i warunków pracy Uczestników szkolenia.

Dlaczego warto?

 1. Podczas szkolenia będziemy wykorzystywać przykłady i ćwiczenia oraz trenować umiejętności bazując przede wszystkim na przypadkach Uczestników szkolenia.
 2. Znakomitą większość wiedzy, technik i metod wdrażanych w czasie szkolenia opieramy na sprawdzonych metodykach oraz czerpiemy własnego doświadczenia.
 3. Dla nas liczy się Twój sukces i jemu podporządkowujemy nasze działania – zarówno te na sali szkoleniowej, jak również po jego zakończeniu. Dzięki współpracy z nami nasi Klienci odnotowują wzrosty skuteczności swoich działań sięgające nawet kilkudziesięciu procent w pierwszym kwartale po szkoleniu.
 4. Uczestnicy warsztatów w czasie ich realizacji bardzo często odwołują się do własnych doświadczeń i sytuacji przenoszonych z ich środowiska biznesowego, abyśmy pracowali na ich konkretnych i realnych przykładach z ich własnych obserwacji.
 5. Praca z nami nie kończy się na wyjściu Uczestników ze Sali szkoleniowej! Każdy z nich po ukończeniu szkolenia dostaje możliwość konsultacji z trenerem prowadzącym szkolenie (telefonicznie lub on-line) w celu dalszego rozwijania swoich umiejętności.

Grupa docelowa

„Menedżer czasu” to warsztaty przeznaczone przede wszystkim dla osób, które chcą efektywniej zarządzać sobą w czasie oraz nabyć bądź rozwinąć umiejętności związane ze stawianiem angażujących celów, skutecznym planowaniem oraz priorytetyzowaniem zadań.

Szkolenie szczególnie polecane jest dla:

 • właścicieli firm,
 • managerów,
 • kierowników projektów,
 • osób, dla których ważna jest szybka i efektywna realizacja zadań.

Idealne jest także dla osób, które chcą zdobyć lub rozwinąć swoje umiejętności z zakresu zarządzania sobą w czasie oraz natychmiast przekonać się o ich skuteczności – zarówno w odniesieniu do działań zespołowych, jak i indywidualnych.

b

Czym będziemy się zajmować?

 1. Model Budowania Efektywności 4P™
  Pokażemy Ci model oparty na 4. Filarach Efektywności oraz dowiesz się o tym, gdzie i jak z niego korzystać.
 2. Po pierwsze: CEL
  Omówimy metody definiowania celów indywidualnych i zespołowych, dostosowane do charakterystyki Twojego biznesu.
 3. Po drugie: PLAN i DZIAŁANIE
  Przedstawimy Ci zasady i prawa determinujące działania oraz strategie ich planowania.
 4. Od czego zacząć?
  Omówimy techniki zarządzania priorytetami i pokażemy jak sobie z nimi radzić.
 5. Czasu cięcie-gięcie
  Pokażemy Ci co się dzieje z Twoim czasem i jak to wykorzystać (w oparciu o prawa: Pareto, Parkinsona i Hofstadtera).
 6. Czy skrzynka mailowa zawsze musi straszyć?
  Poznasz skuteczną metodę sprawnego zarządzania skrzynką mailową, dzięki której wreszcie nad nią zapanujesz!
 7. Wszystko zrobię jutro!
  Sprawdzisz możliwości wykorzystania technik eliminacji prokrastynacji, by działać jeszcze efektywniej.
}

Informacje organizacyjne

 • szkolenie trwa 1 dzień (8h),
 • pracujemy na sali szkoleniowej w godzinach: 10:00-18:00,
 • aby maksymalnie dopasować zawartość merytoryczną do Uczestników, przed warsztatami skontaktujemy się z nimi, by jeszcze bardziej poznać ich oczekiwania,
 • szkolenie ma charakter warsztatowy i będzie realizowane przez naszego doświadczonego trenera – eksperta w obszarze budowania efektywności,
 • minimalna liczba Uczestników niezbędna do realizacji szkolenia: 8 osób.

Cele szkolenia

Nabycie lub rozwinięcie umiejętności związanych z:

 • stawianiem i określaniem celów, zarówno własnych jak i zespołowych,
 • efektywnym planowaniem działań,
 • realizacją zadań i nadawaniem im odpowiednich priorytetów,
 • wykorzystaniem narzędzi do efektywnego zarządzania sobą w czasie, zarówno w działaniach własnych, jak i zespołowych.
i

Każdy z Uczestników otrzymuje

 • Podręcznik szkoleniowy zawierający kompletne materiały szkoleniowe.
 • Szablony wykorzystywane podczas szkolenia.
 • Udział w warsztatach wzbogacony o przerwy kawowe oraz obiad/lunch.
 • Imienny Certyfikat ukończenia szkolenia w wersji drukowanej.

Metodologia

Pracujemy wykorzystując Model SET® – model pracy edukacyjnej z grupą szkoleniową lub w relacji indywidualnej. Wykorzystuje najlepsze znane modele nauczania, systematyzuje je i precyzyjnie rozkłada nacisk na najważniejsze z punktu widzenia procesu uczenia się akcenty.

Wykorzystywana metodologia wsparta jest bogatym doświadczeniem własnym trenera prowadzącego, aby jeszcze bardziej wzmocnić realizowane podczas warsztatów treści.

W zależności od oczekiwań Uczestników do wyboru są
następujące warianty udziału w Warsztatach:

Powyższe ceny w PLN są wartościami netto/brutto (VAT zw.) i dotyczą udziału w szkoleniu dla 1 Uczestnika. Min. liczba Uczestników niezbędna do realizacji szkolenia w formie stacjonarnej: 8 osób (nie dotyczy szkolenia online).

Lubisz negocjować warunki? Zapraszamy do kontaktu: biuro@strefaszkolen.com

Zapraszamy do kontaktu:

13 + 12 =

Na naszych szkoleniach mieliśmy przyjemność gościć
Pracowników, Współpracowników oraz Partnerów następujących Firm*:

* Wszelkie marki handlowe i/lub zastrzeżone znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli a zostały wykorzystane tutaj jedynie w celach informacyjnych.

Pin It on Pinterest

Share This