Zaznacz stronę

Akademia Sprzedawcy

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Uzyskaj z nami dofinansowanie na szkolenia i projekty rozwojowe

#KFS #KrajowyFunduszSzkoleniowy #AkademiaSprzedawcy

Współpracując z mikro i małymi firmami zauważyliśmy, że ich właściciele obawiają się kilku rzeczy – nie wiedzą na co mogą pozyskać fundusze, jak przygotować niezbędne dokumenty, jak złożyć wniosek, z kim zrealizować projekt oraz jak go skutecznie rozliczyć? Często jest to barierą powstrzymującą firmy przed sięgnięciem po pieniądze na szkolenia i rozwój.

Dlatego też dajemy Ci coś więcej: poprowadzimy Cię za rękę – od pomysłu, poprzez realizację i rozliczenie.

Jeśli wniosek uzyska akceptację – pomożemy Ci w rozwoju Twojej firmy i Twoich pracowników a wszystkie działania zostaną sfinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w wysokości 80-100% (w zależności od wielkości Twojej firmy).

Konrad Dębkowski

konsultant biznesowy, trener, sprzedaż B2B, kultura organizacyjna, Learning & Development

Zyskaj profesjonalnych i skutecznych sprzedawców / handlowców / konsultantów / przedstawicieli handlowych.

W programie m.in.:

  • analiza rynku i przygotowanie planu sprzedaży,
  • kierowanie procesem sprzedaży – od pierwszego kontaktu, poprzez przygotowanie propozycji dla klienta, jej prezentację i negocjacje, aż do finalizacji kontraktu, radzenie sobie z obiekcjami klienta i obsługę posprzedażową,
  • koordynowanie procesu realizacji kontraktu,
  • odporność psychiczna sprzedawcy oraz jej wzmacnianie,
  • sprzedaż oparta na wartościach i ich znaczenie w realizacji planu sprzedażowego,
  • wpływ stylów myślenia sprzedawców na efektywność sprzedażową oraz skłonność do decyzji zakupowych klientów.

Wysokość dofinansowania

%

jeżeli jesteś MIKRO firmą oraz masz NIE WIĘCEJ niż 10 pracowników

nawet

zł netto na jednego pracownika

(do 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego pracownika)

%

jeżeli jesteś MAŁĄ firmą lub masz WIĘCEJ niż 10 pracowników

Nasza propozycja jest idealna dla Ciebie, gdy:

Z

chcesz rozwinąć umiejętności i kompetencje sprzedażowe u swoich pracowników

Z

szukasz sposobu na to, by zatrzymać w firmie wartościowych pracowników a możliwości podwyżki wynagrodzenia masz ograniczone

Z

chciałbyś skorzystać z dofinansowania do szkoleń dla Twoich pracowników, ale nie wiesz od czego zacząć

Z

oczekujesz efektów działań rozwojowych, które przełożą się na realne korzyści w Twojej firmie

Akademia w liczbach:

dni warsztatów

godziny pracy online

ekspertów - trenerów praktyków

Co zyskasz korzystając z naszej propozycji?

Z

oszczędność czasu – otrzymujesz kompaktowy program rozwojowy ukierunkowany na konkrety bez lania wody i sztucznego rozciągania programu w czasie

Z

inwestujesz tylko w rozwój dopasowany to tego, czego potrzebujesz – nie w rozdmuchane programy rozwojowe wyposażające w wiedzę, z której w 50% prawdopodobnie nikt nigdy nie skorzysta

Z

rozwijasz kompetencje pracowników z zakresu sprzedaży, dzięki którym efektywniej działają w Twojej firmie

Z

zwiększysz zaangażowanie i lojalność swoich pracowników

Jak realizujemy usługę?

Poznaj ekspertów prowadzących warsztaty w Akademii

Konrad Dębkowski

Konrad Dębkowski

konsultant biznesowy, trener, sprzedaż B2B, kultura organizacyjna, Learning & Development, konsultant Badania Motywacji Osiągnięć LMI, Aktywator Biznesu

Jestem fanatykiem doskonałej jakości Obsługi Klienta B2B i B2C. Pomagam budować Kulturę Organizacyjną, która stawia Klienta w centrum strategii firmy i dba o szczupłe i efektywne procesy. Jestem konsultantem Badania Motywacji Osiągnięć LMI.

Największe doświadczenie zdobyłem w branżach: IT, farmacja, bankowość i finanse. Frontend i backend – sprzedaż, rozwój sieci sprzedaży B2B, optymalizacja procesów.

Prywatnie: mąż i tata dwóch córek: 20, 15 lat. Uwielbiam sport (łyżwy, narty, rower górski, MMA, szachy). Kocham książki – szczególnie biznesowe. W ciągu ostatnich 10 lat przeczytałem ok 300 książek popularno-naukowych, naukowych i poradników (sprzedaż, zarządzanie, przywództwo, psychologia).

Anna Rutkowska

Anna Rutkowska

Coach & Supervisor ICC, Trener, International Values Trainer, International MindSonar Consultant, Ekspert ds. personalnego rozwoju organizacji, członek zarządu proedukacja.com

Jestem trenerką psychologicznego treningu grupowego rekomendowaną przez PTP (nr 491), certyfikowanym coachem i superwizorem ICC. Ukończyłam Systemową Szkołę InnerMasteringu® Posiadam certyfikaty: International Values Trainer and Consultant, International MindSonar® Consultant, Competence Navigator™ Advisio Consultant, Consultant Mental Toughness MTQ48/MTQPlus, ILM72 – Zintegrowany Model Przywództwa
Jestem absolwentką Master Class of Management na SWPS.
Swoje kompetencje trenerskie rozwijałam w Szkole Treningu Grupowego (Grupa Training & Consulting), Szkole Coachingu (Pracownia NDO).

W pracy terapeutycznej pracuje w nurcie krótkoterminowym TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), jestem certyfikowanym praktykiem metody Kids’ Skills. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyłam cykl szkoleniowy „Kontrakt, strategia, zasoby – praktyczne umiejętności psychoterapeutyczne” i Studium Arteterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Studium Profilaktyki Uzależnień. Specjalizuję się w szkoleniach z rozwijania kompetencji interpersonalnych: komunikacji, efektywnej pracy zespołowej, treningu interpersonalnym, a także efektywności w zarządzaniu sobą i innymi poprzez wartości.

Pracując jako trenerka pomagam odkrywać ludziom ich indywidualne potrzeby, umiejętności, stwarzam warunki do zmian. Bardzo ważne jest dla mnie zachowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Prowadzę biznes relacyjny w oparciu o wartości. Posiadam 16-letnie doświadczenie trenerskie w prowadzeniu szkoleń grupowych aktywnymi technikami warsztatowymi – ponad 9000 godzin i blisko 5000 uczestników szkoleń. Realizuję własne programy szkoleniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb uczestników.

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów/ coachingu z szeroko rozumianych kompetencji interpersonalnych zarówno dla grup biznesowych, jak i organizacji pozarządowych, instytucji państwowych oraz osób indywidualnych.

Jarosław Pudełek

Jarosław Pudełek

ekspert: sprzedaż / budowanie efektywności / komunikacja / współpraca / zarządzanie; Akredytowany Konsultant Facet5™; Certyfikowany Konsultant Insightful Profiler™ (iP121); Certyfikowany Ekspert Nozbe; trener i konsultant biznesowy; prezes zarządu Fundacji Strefa Szkoleń

Po pierwsze – uzależniony od sprzedaży i kontaktów z klientami handlowiec, fanatyk sprzedaży telefonicznej i pasjonat prostych, ale skutecznych w sprzedaży rozwiązań. Ekspert w obszarze budowania efektywności.

Po drugie – certyfikowany Trener Biznesu, Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET®, menedżer z ponad 18-letnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą, specjalista z zakresu budowania skutecznych zespołów, zarządzania zespołami oraz budowania efektywności (zarówno osobistej, jak i biznesowej), posiadacz Certyfikatu SET® Interpersonal Skills Training. Trener i konsultant biznesowy mający na koncie ponad 19.537 godzin spędzonych na salach szkoleniowych oraz sesji rozwojowych ze sprzedawcami i menedżerami różnych branż (15.941 osób w tym 3.778 menedżerów). Autor książki: „Zostań Mistrzem Sprzedaży Telefonicznej, czyli co zrobić, by telefon został najlepszym przyjacielem każdego sprzedawcy”. Akredytowany Konsultant Facet5™, Certyfikowany Konsultant Insightful Profiler™ (iP121) oraz Certyfikowany Ekspert Nozbe.

Współzałożyciel marki CzteryP specjalizującej się w innowacyjnych rozwiązaniach szkoleniowych Activity-Based Learning. Współautor symulacji biznesowych „Sycylia” i „Czas na kawę„.

Masz pytania?

Sprawdź, te zadawane najczęściej:

Czy poradzę sobie z przygotowaniem dokumentacji?

Zrobisz to z naszą pomocą! Przygotujemy dla Ciebie wszystko co potrzeba, a Twoim zadaniem będzie jedynie dostarczenie dokumentów do urzędu pracy (elektronicznie lub osobiście). Oczywiście nasza pomoc w tym obszarze nic Cię nie kosztuje!

Do którego urzędu pracy mam złożyć wniosek?

Listę wszystkich urzędów pracy znajdziesz TUTAJ >>>

Nie mam odpowiedzi na moje pytanie...

Nic prostszego! Napisz do nas na kfs@strefaszkolen.com a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zapytaj o miejsce w Akademii dla swoich pracowników już teraz: